Jakość i gwarancja

Do produkcji krzeseł stosowane są materiały najwyższej jakości. Metal, tworzywa i tapicerka zapewnią trwałość na wiele lat, a przy tym są łatwe do utrzymania w czystości.

Gwarancja obejmuje wszystkie elementy z wad produkcyjnych w okresie 3 lat od daty sprzedaży lub na inny okres (4 lub 5 lat) po zaakceptowaniu wspólnych ustaleń.

Gwarancja nie ma zastosowania w następujących przypadkach:
– normalne zużycie tapicerki i kółek
– szkody spowodowane przez ekstremalne warunki otoczenia, takie jak ciepło, zimno, wilgoć itp.
– uszkodzenia spowodowane nieprawidłowym użytkowaniem,
– uszkodzenia spowodowane nieprawidłowym montażem,
– zmiany wprowadzone przez użytkownika,

Certyfikowany przez GMDN – Global Medical Device Nomenclature, aby pomóc w zapobieganiu i zmniejszaniu problemów fizycznych związanych z siedzeniem przez dłuższy czas. Krzesło Spinergo zapewnia wsparcie i poprawia postawę ciała poprzez dynamiczne siedzenie.

Po rygorystycznych testach Instytut Testów Technicznych potwierdza zgodność krzeseł Spinergo z normami EN1335-2 i EN1335-3.

Krzesło zostało ocenione i certyfikowane jako spełniające wymagania ISO 9001: 2008 i ISO 9001: 2000.

Raport z badań klinicznych:
w języku słowackim – oryginalnym
w języku polskim – z tłumaczenia

Pianka tapicerska została certyfikowana bez substancji szkodliwych zgodnie z ISO 17050-1.

Certyfikat jakości dla pianki PU:
foams

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100:


Wybrane opinie o produktach Spinergo

Jestem pod wrażeniem wyglądu,  solidnej konstrukcji, ergonomicznych cech krzeseł Spinergo i myślę, że siedzenie na nich jest znakomitą innowacją. Odczuwam różnego rodzaju dyskomfort, gdy siedzę na normalnych krzesłach biurowych. Odkąd korzystam z krzeseł Spinergo czuję się bardziej komfortowo podczas pracy. W ciągu dnia zauważyłem również zmniejszenie dyskomfortu spowodowanego siedzącą pracą.

Rodney Laing
Konsultant chirurgii kręgosłupa – uważany za jednego z 10 najlepszych brytyjskich chirurgów kręgosłupa

Na podstawie badań klinicznych i własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że dynamiczne krzesło Spinergo jest naprawdę wyjątkowe.

MUDr. Peter Klein
Ortopeda

Balansujące krzesło biurowe Spinergo jest doskonałym narzędziem aktywizującym i wzmacniającym system głębokiego stabilizowania (DSS), który działa jak gorset mięśniowy lędźwiowego odcinka kręgosłupa, jest silnym naciskiem na walkę z bólem pleców. Jak każdy mięsień również DSS potrzebuje odpoczynku, co służy poręcznej blokadzie w krześle Spinergo. Spinergo doceni każdy kto pracuje w pozycji siedzącej i jednocześnie chciałby wspomóc plecy.

MUDr. Jaroslav Chomič
Ortopeda

Korzystam z krzesła Spinergo Medical w gabinecie dentystycznym i jestem przekonany o jego zaletach dynamicznego siedzenia. Teraz jestem w stanie zarządzać ergonomią mojej pracy.

Dr. Frank Reifart
Dentysta

System Move & Stop ma wszystko czego potrzebuję w ergonomicznym fotelu. Jest on również najwyższej jakości. Polecam produkty Spinergo wszystkim.

Roman Daucher
Ekspert ds. Zdrowia specjalizujący się w ergonomii pracy

Przez kilka tygodni korzystałem tylko z krzesła Spinergo Medical i już czuję, jak poprawia się moja postura. Moje mięśnie pleców są silniejsze i już nie doświadczam bólu pleców. Polecam to krzesło wszystkim moim pacjentom z problemami z nawracającymi problemami.

Dr. Christian Hess
Doktor