Technologia Move & Stop

Jak to działa?

Krzesła firmy Spinergo, w porównaniu do innych produktów wyróżnia specjalne siedzisko, które porusza się we wszystkich kierunkach.
Opatentowana i klinicznie sprawdzona technologia zapewnia wyjątkowe doznania wynikające z aktywnego siedzenia, które wzmacnia mięśnie pleców, zapewnia prawidłową pozycję ułożenia ciała i zapobiega bólom pochodzącym od kręgosłupa.

Jeżeli użytkownik krzesła siedzi bardzo długo lub jego stan zdrowia tego wymaga ruch siedziska można w każdej chwili zablokować. Kilkukrotne zatrzymanie siedziska w ciągu dnia (na czas około 20 minut) dodatkowo poprawia rehabilitacyjne właściwości krzesła.

Funkcja STOP jest szczególnie ważna w pierwszych dniach korzystania z krzesła, w których ciało musi się przyzwyczaić do aktywnego siedziska oraz w sytuacjach, kiedy z różnych przyczyn ból kręgosłupa nie pozwala na swobodniejsze ruchy lub np. po jego operacji.

Ważnym elementem właściwych warunków pracy jest zdrowe siedzenie. Unikalna, opatentowana i przetestowana klinicznie technologia Move & Stop pozwala na dynamiczne siedzenie, które systematycznie wzmacnia mięśnie pleców i brzucha, pomaga zachować zdrową postawę ciała i zapobiega schorzeniom kręgosłupa.

Krzesła Spinergo łączą w sobie właściwości piłki rehabilitacyjnej do siedzenia oraz zwykłego krzesła obrotowego. Dzięki temu pozwalają na zdrowe i dynamiczne siedzenie. Ergonomiczne krzesła Spinergo zapobiegają powstawaniu bólu pleców i pomagają utrzymać właściwą postawę ciała. Krzesła marki Spinergo umożliwiają zarówno statyczne, jak i dynamiczne siedzenie, wzmacniają mięśnie pleców, wspierają zdrową postawę i zapobiegają schorzeniom kręgosłupa.

Krzesła ze statycznym siedziskiem powodują, że cała masa ciała opiera się na kręgosłupie, co może prowadzić do bólu w odcinku lędźwiowym. Takie niewłaściwe siedzenie może z czasem powodować nadwyrężenie kręgosłupa, bóle mięśni karku i szyi, a także ograniczenie ich właściwego ruchu.

Jeśli tryb Państwa życia wiąże się ze stałą pracą siedzącą, albo jeśli są Państwo świadomi, że warto zadbać o zdrowe siedzenie, krzesła Spinergo są idealnym rozwiązaniem.

Dynamiczne siedzenie umożliwiają właśnie krzesła ergonomiczne firmy Spinergo, które dzięki zastosowaniu systemu Move & Stop nieustannie wzmocnią Państwa mięśnie pleców.

Krzesła rehabilitacyjne Spinergo są czymś, co Państwa kręgosłup przywita z ulgą!

Unikalne rozwiązanie konstrukcyjne pozwala na zatrzymanie ruchu siedziska w dowolnym momencie przy pomocy znajdującej się w zasięgu ręki dźwigni. Zatrzymanie dynamiki siedziska kilka razy w ciągu dnia (na 20 minut) zwiększa efekt dynamicznego siedzenia.

Porównanie: